• Size: 1.17 MB
  • Uploaded: 2019-02-13 18:17:25
  • Status: Successfully converted

Some snippets from your converted document:

TARNOWSKI OKRĘGOWY ZWIĄZEK PIŁKI NOŻNEJ 33-100 TARNÓW, UL. BOYA ŻELEŃSKIEGO 4A TEL./FAX 14 636 71 28 SPRAWOZDANIE SĘDZIEGO Z ZAWODÓW PIŁKI NOŻNEJ IV liga gr……. Klasa Okręgowa gr……. Klasa A gr…… Klasa B gr…… Juniorzy ……… gr…… Trampkarze ……. gr….. Młodzicy …....gr…... Puchar Polski Zawody pomiędzy zespołami: ______________________________ - ___________________________________ Miejsce zawodów: __________________________________ Data zawodów ___________________o godz._______ Sędzia ___________________________________________________ z KS________________________________ Sędzia - asystent nr 1 _______________________________________ z KS________________________________ Sędzia - asystent nr 2 _______________________________________ z KS _______________________________ Rezultat ____________:___________ dla zespołu _______________________________________ Rezultat do przerwy _____________:___________ dla zespołu _______________________________________ Rezultat po dogrywce ____________:____________ dla zespołu _______________________________________ Rezultat rzutów z punktu karnego _________:______ dla zespołu _______________________________________ Godzina rozpoczęcia zawodów __________ Czas trwania przerwy _______ Godzina zakończenia zawodów _______ Doliczony czas gry: 1 połowa _________ 2 połowa __________ Sprawdzono uprawnienia Zweryfikowano zawody przez Wydział Gier Rozpatrzono zawodników do gry przez sprawozdanie przez weryfikatora OZPN/PPN Wynik ........................... do przerwy .............................. Wydział Dyscypliny Punkty dla .......................................................................... dnia ................................ dnia ................................. dnia ................................................................................ podpis podpis podpis 1) Adnotacje sędziego dobre normalne Złe a) przygotowanie i organizacja zawodów b) zachowanie zespołu gospodarzy c) zachowanie zespołu gości d) zachowanie publiczności e) zachowanie służb ochrony f) czy sprawdzono karty zgłoszeń (zaznaczyć) Tak Nie g) czy sprawdzono karty zdrowia (zaznaczyć) Tak Nie h) czy sprawdzono buty i stroje (zaznaczyć) Tak Nie i) czy dostarczono listę porządkowych przed zawodami Tak Nie Opieka medyczna: _______________________________________ (imię i nazwisko dotyczy osoby przeszkolonej) lub _______________________________________ (numer dowodu osobistego lub legitymacji) Pieczątka i podpis 1 Uwaga : wypełniony protokół należy zwrócić sędziemu najpóźniej na 30 min przed rozpoczęciem zawodów Gosp